Aziz Yıldırım Maç Botunca Hop Oturup Hop Kalktı

41

Beşiktaşlı yöneticilere yönelik yapmış olduğu bir tepki esnasında, karşı tepki vermek için ayağa kalkmaya hazırlanan Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi’yi elinden tutan TFF Başkanvekili Nihat Özdemir “Ahmet otur, mesaj bana” diyerek gerginliğin daha da büyümesine engel oldu.

Bir ara Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım maçın orta hakemi Hüseyin Göçek’in vermiş olduğu aleyhte karardan sonra çok sinirlendi ve yerinden kalkarak Beşiktaşlı yöneticilerin oturduğu Protokol Tribünü’ne doğru yanaşan Yıldırım hem Futbol Federasyonu’na, hem de MHK’ye yönelik sert ifadeler kullandı.

Yıldırım hakemlerin kötü yönetimlerine yönelik olarak, “Bu nasıl yönetim? Böyle rezillik görmedim. Hakemler bu Beşiktaş’ı daha ne kadar koruyacak. Federasyonda Beşiktaşlı yönetici bırakmayacağım” diye bağıran Yıldırım’ın bu çıkışına Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi ayağa kalkarak karşılık vermek istedi. Tam bu sırada Çebi’nin yanında oturan Futbol Federasyonu Başkanvekili Nihat Özdemir duruma müdahale etti. Çebi’nin elinden tutan ve yerinden kalkmasını engelleyen Özdemir, “Ahmet otur, mesaj bana” diyerek ortamı sakinleştirmeye çalıştı.

Başkan Aziz Yıldırım Hüseyin Göçek’e de bir hayli tepki verince yönetici arkadaşları tarafından güçlükle sakinleştirildi. Yıldırım, Tosiç’in, Lens’e yaptığı faule sarı kart çıkması sonrası Göçek’e yönelik yine çok ağır eleştiride bulundu.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın maç boyunca gerek Beşiktaşlı yöneticilere, gerek futbol federasyonu yetkililerine gerekse maçın hakemlerine yönelik olarak yapmış olduğu ağır eleştirilerin maçın gözlemcisi tarafından rapor edildiği ayrıca Yıldırım’ın tutumunu Beşiktaşlı yöneticilerinde şikayet ettikleri bildirildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here