Eski Enişte Cinayet Davası Sonuçlandı

22

Samsun ilin de geçtiğimiz günler de eski eniştesi olan şahısı ateş eldirerek öldürdüğü iddia edilen genç ve yanında bulunan arkadaşı ve olaydan sonra kendilerine ateş eden şahısın tutuklanmasına karar verildi.Bu kan donduran olay samsun ilinin ilk adım ilçesin de meydana geldi. Çatalarmut parkı kenarın da dün akşam vakitlerin de bu akıl almaz olay yaşandı.Gelen bilgilere göre Köksal yılmaz silahlı bir saldırıya uğradı. Silahlı saldırıya uğrayan köksal yılmaz bu saldırı da ağır bir şekil de yaralanmış. Arkadaşları hemen hastaneye götürmüş fakat samsun eğitim ve araştırma hastanesi acil servisin de tüm müdahaleler olmasına rağmen hayata tutunamayıp hayatını kaybetmişti.

Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Cinayet Bürosu bu olay ile ilgili Mustafa S. ve yanında olan arkadaşu Mahmut İ.yi yakaladı ve göz atına aldı. Göz altına alınan mustafa s. ve mahmut i ile berabr bir de ruhsatsız tabanca bulundu. Olayın sonrasında araştırmalar yapıldı ve bu araştırmalara göre Köksal yılmazın yanın da bulunan şahıs oral k ve s.h.nin içnde olduğu araç seyir halindeyken mustafa s ve mahmut inin aracı ile göz göze gelince araçtan inen köksal yılmaza ateş açtıkları ortaya çıktı. Mustafa s. eski eniştesi köksal yılmazı ateş ederek öldürmek istedi.

Cinayet bürosu ekibi köksal yılmazın yanında ki şahısı , oral k. ve s.h yi hemen tutuklayıp gözaltına aldılar. Polis olayın olduğu mekan da bir tanede tabanca buldu. Bu dört kişi önce polisler tarafından sorgulandı daha sonra da samsun adliyesine götürüldü. S.h savcıya verdiği ifadesinden sonra serbest kaldı. Mustafa s. mahmut i. ve oral k ise nöbetci mahkemeye gönderilerek tutuklandı ve cezaevine gönderildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here