Eyüp’te Feci Traik Kazası : 1 ölü

19

Eyüpte kendini kaybeden araç önünde ki araca vurdu. Önünde ki araç seyir halinde idi. Önündeki arabaya çarptıktan sonra otobüs durağına vurdu ve daha sonra takla attı. Takla atan araba da sürücü hayatını kaybetti. Yanında ki şahıs ise yaralı olarak kurtuldu. Bu feci olaydan sonra yol trafiğe kapandı. Bu feci olayda etraftakiler dondu kaldı. Bir süre olayı sessizde izlediler sonra gereken yerlere haber verdiler. Arabanın takla atası nedeniyle sürücü olay yerinde hayatını kaybetti. Etraftakiler kazadan sonra hemen ambulansa haber verdiler fakat ambulans gelince ilk müdahaleyi yapmak istediğin de hastanın hayata gözlerini kapadığını gördü.

 

Bu feci kaza sabah saat 05:00 suların da rami kuşla caddesi edirnekapı tarafında oldu. Sürücü muhammed karadaş araba hâkimiyetini kaybederek önün de duran araca çarptı. Araca çarptıktan sonra otobüs durağına vurarak takla attı.

Eyüpte akıl almaz bir olay yaşandı.Araç virajdan çıktı ve önünde duran arabaya çarptı. Önünde duran araç seyir halinde idi. Arabaya vurduktan sonra takla attı ve iki üç takladan sonra araba zor durabildi. Arabanın da takla atması nedeni ile sürücü kaza anında hayatını kaybetti. İlk müdahale olay yrinde yapıldı fakat sürücü tüm müdahaleler rağmen kurtarılamadı.

 

 

Çevredekiler olay yerini bildirip acil servis ve itfaiyeyi aradılar. İtfaiye olay yerine gelip araca sıkışan kişileri oradan çıkardılar. Sürücü hayatını olay yerin de kaybetti ama yanında ki kişi ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Olay yerine hemen karadaşın ailesi geldi ve gözyaşlarına boğuldular. Kaza olur olmaz etraftakiler şoku atlatınca 112 acil srvisi aradılar. 112 acil srvis çok geçmeden kaza olan yere geldi. Kaza yapan kişilere ilk müdahaleyi yaptı fakat kazadan 1 kişi sağ olarak kurtuldu. Diğeri tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Kazayı görenlerin muhammet kafadaşın arabasının öndeki araca vurarak takla attığını söylediler. Bu feci  sonrasında yol trafiğe kapandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here