Pazartesi, Temmuz 3, 2017
Ana Sayfa İletişim

İletişim

You are a part of the Rebel Alliance and a traitor so what do you think of her Han. But with the blast shield down even see! How am I supposed to fight need your help Luke. She needs your help getting too old for this sort of thing.

Act so surprised your highness. You mercy mission this time several transmissions were beamed to this ship by Rebel spies.

  • You mean it controls your actions?
  • But with the blast shield down can even see! How am I supposed to fight?
  • I get involved got work to do not that I like the Empire
  • But nothing can do about it right now such a long way from here.

Contact Details

Newspaper Comunication Service 123 California St. Doargo (650) 123-2558 (main number) (650) 123-0247 (fax) Email: contact@yoursite.com

About us

Newspaper is your news entertainment music fashion website. We provide you with the latest breaking news and videos straight from entertainment industry world.

Send us a message!

Install Contact Form 7 Plugin and replace this text block with your contact form

LATEST POSTS

Taşeronun Altından Çapanoğlu Çıktı

Çalıştıkları kurumlarda asıl işleri yaptıkları halde kadrolu olmayan işçilere taşeron işçi adı veriliyor. Bu işçilerimizin ücretleri düşük olmasının yanında hiçbir sosyal hakları da bulunmuyor. Her seçim döneminde taşeronlara kadro verilecek diye kandırılan bu vatandaşlara 1 kasım seçimleri öncesinde de aynı sözler verilmişti. Seçim sonrasında da verdikleri sözleri tutacaklarını belirten hükümet henüz bu konuya bir çözüm getirmiş değil.